Marina (169/169) » O Seriálu
O Seriálu


Hlavní informace

Název seriálu Marina
Trvání 1 dílu 43 minut
Počet dílů 169
Rok výroby 2006
Země výroby Mexiko, Kolumbie;
Hlavně město Acapulco
TV společnost Telemundo
Hlavní role Sandra Echeverría (foto),
Mauricio Ochomann (foto),
Manolo Cardona

Hudba

Úvodní znělka - Stáhnout

Příběh

Marina je příběhem mladé a statečné dívky, která vozí turisty na lodi po zálivu v krásném městě Acapulcu. V okamžiku, kdy jí neočekávaně zemře matka, přijde o dům a zhroutí se jí život. Bohatý otec ji nikdy neuznal, ale strýc Guillermo se o Marinu vždycky zpovzdálí staral. Pozve ji, aby se nastěhovala do jeho sídla. Jeho rodina ale odmítá přivítat chudou dívku s otevřenou náručí.

V novém domově se setkává se zlem a přetvářkou, ale najde i ochranu u strýce multimilionáře. Ač to neví, náleží jí podíl na rodinném bohatství a má stejný nárok na luxusní život jako ostatní. Zamiluje se do Ricarda Alarcóna, pohledného mladého muže, který se rozhodl utratit rodinné jmění a prožívá bouřlivé a nešťastné manželství s temperamentní Adrianou. Ta má poměr s několika muži a s nejlepším Ricardovým přítelem Juliem plánuje Marininu smrt. Marina se stane terčem závisti a posměchu, ale její divokost a šarm jí umožní bránit se útokům, postavit se nepřátelům a získat srdce mnohých obdivovatelů.

Ricardo je okouzlen Marininou bezprostředností a skromností a brzy se do sebe šíleně zamilují. Když se konečně vezmou, Ricardova matka nastraží past a přesvědčí Ricarda, aby Marinu opustil, protože ho prý podvedla. Marina se dostane do těžké deprese, a navíc zjistí, že je těhotná. Jenom pár dní potom, co porodí syna, jí ho unesou. Ricardo mezitím zjistí, že mu matka lhala, a vrátí se k Marině, která zasvětila život nalezení chlapečka.

Postavy

Guillermo Alarcón Ferrer (Humberto Zurita): Mocný multimilionář a majitel největší přepravní firmy v Acapulcu. Je strýcem Ricarda a Mariny a nad neteří se slituje, když osiří. Pozve ji do svého sídla a chová se k ní jako k dceři. Je jedním z mála Marininých spojenců a vezme na sebe nesnadný úkol udělat z ní vzdělanou mladou ženu.

Ricardo Alarcón Morales (Manolo Cardona): Albertin nejstarší syn a Eliasův bratr je pohledný mladík, který se rozhodl utratit rodinné jmění. Prožívá nešťastné manželství s Adrianou. Ricardo netuší, co si počít s vlastním životem. Tráví ho na nekonečných večírcích. Rád nosí luxusní oblečení a provozuje extrémní vodní sporty. Učaruje mu Marinina skromná povaha a zamilují se do sebe.

Marina Hernández (Sandra Echeverría): Marina je skromná dívka, která se živí řízením turistické loďky po acapulském zálivu. Nedostalo se jí vzdělání, má nevymáchanou pusu a spousta lidí ji nebere vážně. Po nečekané smrti matky se musí přestěhovat do sídla Alarcona Moralese, kde ji nevítají s otevřenou náručí. Potká tam Ricarda, do kterého se šíleně zamiluje, i když si z ní dělá jenom legraci. Marina se postupně zcivilizuje, Ricardo se do ní zamiluje a nakonec se vezmou. Marina otěhotní a porodí chlapce, kterého jí jen pár dní poté unesou.

Alberta de Alarcón Morales (Susana Dosamantes): Matka Ricarda a Eliase. Elegantní a rafinovaná žena z vyšší společnosti, které po ovdovění nic nezbylo, protože její manžel o vše přišel. Přistěhovala se ke švagrovi Guillermovi, který se jí ujal a stal se synovcům náhradním otcem. I když si žije více než skvěle, cítí se jako příživník závislý na charitě. Kvůli tomu nemůže švagra vystát a chová se k němu pokrytecky.

Laura Saldívar (Aylín Mújica): Obětavá mladá žena, která tajně miluje svého šéfa Ricarda. Je pohledná, ale nedokáže to ukázat díky kvůli plaché povaze. Navíc nosí ošklivé brýle. Po nepovedeném manželství zasvětila život Bohu. Její dvojče Veronica je její pravý opak, druhá sestra Lucia ji má moc ráda.

Verónica Saldívar (Aylín Mújica): Lauřino dvojče je troufalá, manipulativní a odhodlaná žena, která ztělesňuje čisté zlo. Touží zdědit strýcův majetek. Běda každému, kdo jí zkříží plány. Zatímco se Laura strojí konzervativně, Veronika vždycky sleduje nejnovější módní styly a ráda ukazuje svou krásnou postavu. Přišla do domu, aby zničila manželství Mariny a Ricarda."Herec Mauricio Ochomann, představitel role Ricarda Alarcóna, byl ze zravotních důvodů nucen natáčení Mariny opustit. Jeho roli převezme uznavaný herec Manolo Cardona." Toto můžete slyšet uprostřed 18. dílu Mariny, od kterého budete vídat pouze již zmíněného herce.V náručí ďábla | Analia | Eliso, vrať se! | Hříšná láska | Někdo se dívá | Nespoutaný anděl | Pomsta | Plameny vášně
Načítání...
Stáhnout